8 Eylül 2012

OPPSSSS

opsssss

sıradan bi hayat lan benimki, ,işine geliyorsa buyur gel. kaldı ki sarhoşluğumm tamamen alkolden, hayatı iplememeyi öğrenenlerdenim yerseeeennn.

Alaaadır evladım ki gözlerim yarı kapalı. Sabah dedim ya hayatın şifresini çözme peşindeyim. Fakat ben kıstıkça gözümü sırtıma bir şey dayandı. Elde avuçta olanı kaybetme telaşındayım :D

Sonra biraz alkol iyidir mikropları öldürür yarada. Dünyaya düştüm düşeli yaralı bir ceylanım ahaaaaaaaaaaa.. Yanaş evladım, ki çok demeşimdir bunu. Sarılacak çok yaram var, hafif alkol sonrası.

heyyytttttt

kabadayı mı oldum bilader oturma odasına, ki salona ulaştırmam lazım namımı. Olmadı bi turda salonda deneriz, farklı mekanlar lazım elbet...  eee elbettt... ııııı...   cıksss çıkmadı...

yarı kapalı bi gözüm, diğeri aklını kaybedeli çok olmuş. Seni eksik görmem bu yüzden aldırma ya da aldır çok da tın artık, sıkıldım saçma sapan kelime türevlerinden.

Aşk varmış, yolda gelirken inşaata çekmişler. Üremiş, bi dolu aşk sarmış dört bir yanı. İnşaat ürünü şeyden ne hayır gelir. Ebemizle muhatap oldu da, başka bi b.ka yaramadı dürzü.

Şişede durduğu gibi durmuyormuş ki mide eşit değildir bi şişeye. Hem öyle dursa bu saçma sapan şeyi içmek niye. Du biri msn mi titretiyor. Bakayım cam açıp asl sini öğrenir miyim yine :))  o yoooo, sen misin yine dostum, bir saniye saçmalayıp gelebilirim...


cem ben, sarhoş...

9 yorum:

 1. karsılıklı ıcemedık kamerada ama en azından su anda kameradayız:) ah dostum ne desem ki sen çok yakışıklı çok çekici bir adamsın.. unut eskiyi de yeniyi de .. şu değerini bil.. hem bak dediğimi yapmazsan bir daha sana asılmam haberin olaaaaa hoopppp!!!!!!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hayııırrrr, bana sarkmalısın budur beni hayata bağlayan :D

   Sil
 2. O zaman bak başka bu durum:) Haydi sarıldım sana sıkıca-ki bağlan hayata/bana:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. cansın, dostsun, sağolasın, bi tanesin...

   Sil
 3. uuu..
  Yalnız aşkın inşaatta üremesine ne demeli.. bu kafadan ben de istiyorumm. (bazen)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. böyle gidersen bi ergen yaşı sonra sende de olur bu kafadan :)

   Sil
  2. güzel sanatlar kazandım mimar sinan (uu bebeğim ) bu yüzden çok gece kalmadan bulurum ben bu kafayı ehe.

   Sil
  3. çok mutlu oldum, hayırlı uğurlu olsun.

   Sil