11 Şubat 2013

BELKİ

Belki bi gün burda ya da başka bir yerde hikâye yazılmaya devam eder. O güne kadar hoşçakalın....

(14 şubat doğum günüm, siz yine de bi yerlerde kutlayın)

cem ben...

16 yorum:

 1. Doğum gününü kutlarım o zaman...
  Cem, sen..
  Bi yerlere kaybolma!!

  YanıtlaSil
 2. Bu ne böyle Cem ? sanki veda eder gibi.... Ara verir gibi.Yok yok, kesin ben yanlış anlamışımdır.. Sabah yazını görünce rahatlarım ..

  YanıtlaSil
 3. ne oldu,cem?
  yazmayacak mısın?

  YanıtlaSil
 4. Nasıl yani
  Bıraktın mı yazmayı ?

  YanıtlaSil
 5. gidiyor musun? yazmayacak mısın yoksaaa ?

  YanıtlaSil
 6. Bu yazı ne şimdi ya! Anlamadım yazmayı bırakıyor musun artık, yoksa yine karışık yazılarından biri mi bu, nediyor bu ya dediğim? Seni 14 şubat psikolojisi sarmış, 14 şubatasıcaa! Neyse o zaman buaradan kutalayım doğum gününü belki okursun yorumları yayınlamasan da. :)

  YanıtlaSil
 7. Belki yi severim. İçinde umut vardır. Ve güzel yaşlar dilerim. :)

  YanıtlaSil
 8. Sevgili Cem...Beni utandırdın. Biliyordum doğum günün olduğunu, sen söylemeden önce kutlamalıydım ama geç kaldım :)..hayat neler hazırladı sana bilmiyorum, bilmiyorsun.Ama mutlulukların acılardan çok olsun, acıların da çektiğine değsin. Ne saçma bir dilek değil mi ? Ama insanın acıyla beslenen bir yanı da var ne yazık ki. Bunca yıllık yaşamımda anladım ki, şu koca dünyada bir insan olsa adam akıllı, değer verse, senin için kaygılansa, seni sen kadar düşünse inan her şeye değer. Umarım en kısa zamanda bu insan çıkar karşına. Konuşmadan anlar, bir bakışıyla iyi gelir, bir dokunuşuyla iyi eder seni.. Hep iyi ol..İyi insansın, iyilerle karşılaş.. Kalbin hep mutmain, ruhun huzurlu olsun arkadaşım.. İyi ki doğdun..

  YanıtlaSil
 9. O zaman doğum günün kutlu olsun. :)
  Yazmayı da bırakma, çünkü yazmanın kendisi ilaçtır iyi gelir. :)

  YanıtlaSil
 10. Geç olmadı değil mi kutlamak için, şu saatten sonra umut ve güzel tesadüfler, iyi haberler yakanı bırakmasın. Ve hayat bir döngüden ibaret; iyi haller-kötü haller-iyi haller...Kötü haller kısa sürsün, hafif geçsin. ÇOk lirik ve uzun bir şeyler yazardım ama o tip şeyler kullanıla kullanıla samimiyetini kaybetmiş gibi ve çok klişe geliyor :)

  YanıtlaSil
 11. Doğum günün kutlu olsunnn Cem'cim.Sevdiklerinle birlikte sağlıklı,huzurlu,mutlu nice seneler diliyorumm.

  Bu veda hiç hoş olmadı:(((Lütfen bırakma bizi...

  YanıtlaSil
 12. Ne iyi ettin de doğdun Cem, bir gün gecikmeli de olsa doğum günün tüm sevenlerine kutlu olsun... Sana bir kucak dolusu kır çiçeği vermek isterdim... Sen en çok onlara benziyorsun çünkü; kendiliğinden büyüyen, kokuları ve güzellikleri doğal olan ve tüm güzelliklerini herkese karşılıksız sunan naif varlıklara...

  YanıtlaSil
 13. Benim de doğum günümdü...
  Gitmeseydim,Gitmeseydin,gitmeseydik,..gitmeselerdi...Hep beraber kutlardık...Söz verelim bişeylere,birilerine,yazalım susmasın bu bembeyaz sayfalar..okuyalım..okutalım...HA ne dersin..!!!!

  YanıtlaSil