3 Mart 2013

SONRA BEN Bİ ÖKÜZDÜM

Sonra ben bi öküzdüm, anlaşılmaz cümleler kurarak ''öküzüm'' diye bağırıyordum aslında. İlkbahar geliyor, arada bir anlayan çıkar da, bi yaylaya salar beni diye umud ediyordum. Derken olmadı... ha şu da var, ben ''derken'' yazarken aklımdan ''derkenar'' kelimesinin geçmesi ve bunu da buraya yazma isteğimi yok saymam,  ceylanı kıstırmış bir aslanın, neden sonra avını bırakmas sonrası yaşayacağı hüznü gibidir. Bak misal ''sonra'' yazarım durmadan ve ve ya da bağlaçlarını da pek bi kullanırım, çünkü tenhada kalmışımdır, cümlede kaybolmuşumdur, anlamından sıyrılıyorumdur, gerçeklerin üstü açılmaya başlamıştır vs.

Sonra ben bi öküzdüm. Fotoğrafımı ekleyip ''hayvan gibi yakışıklıyım'' bile dedim anlayın beni diye. İşte o hayvan öküzdü, ben yine kimseye derdimi anlatamadım, üstelik ''neden resmini ekliyorsun, neyin peşindesin, ağını kurdun da insanları yahşi cazibeni kullanarak ağına mı düşürmeye çalışıyorsun'' diyenler oldu, oysa ben öküzdüm resmime bakıp ağıma düşen de bi inek olurdu ya da eşcinsel bi öküz. Ben bi inek ya da öküzle yapamam tarzım değil kusuruma bakmayın.

Sonra ben bi öküzdüm, aha da itiraf ettim...

cem ben, yok pardon öküzüm ben :)))

8 yorum:

 1. kendine hakaret ediyorsun,hersez kimin ne olduğunuda biliyor,vicdan azabı olabilirmi senin düşüncen?

  YanıtlaSil
 2. sen iyi bir insansın..güzel günlerin olsun bakalım..olur öyle arada:)

  YanıtlaSil
 3. Ağına düşürmeyi istediğin o ineklerin hayatında haddinden fazla "öküz" var zaten Cem..B planını devreye sok bence :) Bu planın sonu hüsran gibi görünüyor zira..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. B planım yoktu benim, du sek sek sekeyim ben :)

   Sil
 4. bağzen öküzde olabilecegini hatırlatmak lazım daa üzgünüm öküz olamadın çok öküz tanıdıgım var onlar öküzlük ten rahatsız olmuyor daha çok çalışman lazımm :))

  YanıtlaSil