3 Temmuz 2009

PALAVRA PALAVRA PALAVRA

Kabına sığmayan, aşan, coşan, kırlarda koşan aşksal kelimelerimin, ruhumu hoş tutmaya çalışmaktan başka bir amacı yok. Bir de, arada bağımsız kelimelerden cümleler kurasım geliyor. Bunun nedenlerini bilmediğimin altını çizer, yemekteyiz programına katılabilmek için yemek yapma çalışmalarıma, fear factor (extrem) yarışmasında yarışabilmek için yılanlarla dolu su kabından dişlerimle elma armut toplamaya, evlilik programlarına katılabilmek için hayatımda olması gereken şahs-ı muhteremin fiziksel, kimyasal ve biyolojik özelliklerini kelimelere döküp ezberlemeye, ana haber bültenlerinde, flash haber olabilmek için, sürrealist nümayişler belirleyip, ön hazırlıklarını ıssız mekanlarda denemeye devam ediyorum..

Var mısın yok musun?, popstar, alaturkastar, rapstar, ostar, bustar program hazırlıklarıma sezon finallerinden dolayı ara vermiş bulunmaktayım. kahrolası kutularımdan hep 3 in 1 çıkıyordu zaten, enerjimi toplamam lazım...

Unutmadan;

Herkes bir gün 15 dakika meşhur olacak ya (andy warhol) bende bi herkes' im, vaktimi bekliyorum. Olacak biliyorum, çok azimliyim..:)

gereksiz adam/yalan yalan yalan..

4 yorum:

 1. 3 in 1 mii :O hiç yakıştıramadım! :)

  bu aralar da romanstar var bak tatilde değil o, düşünürsen bilgin olsun yani:P

  YanıtlaSil
 2. hadi bakalım senin 15 dakikalık meşhurluğun hangi dalda olur ki :)))

  YanıtlaSil
 3. Yeni sezonda yeni programlar eklemen dilgi ile :-)

  YanıtlaSil
 4. @bi dost

  hımss.. roman olmadığımdan sanmam dahil edileyim o yarışmaya..

  @funda

  aptalca bir şey olacağı kesin..:)

  @bekir Birincioğlu

  aminnnn....:)
  dans yarışması var şu ara aklımda.. bi yerlere onunla ilgili birşeyler yazdım, bi ara ekleyebilirim burayada..

  YanıtlaSil