1 Mayıs 2010

AMAN BANA BİR ÇAREE

Bu sabah blog sayfamı ilk açtığımda bi reklamla karşılaştım, ''bir hata oldu sanırsam'' diye düşünüp, pek önemsemedim.. fakat sonraki zamanlarda da aynı reklam çıkmaya başladı.. Kullananları tenzih ediyorum lakin en sevmediğim şeydir kıçı kırık bi blogta reklam görüntüleri. Birde blogta bazı bazı videolar, klipler yayınlıyorum. Bu ögeleri de kullanıp, üstüne birde reklam yayınlamak ahlaki gelmiyor, hoş blogun kapısında da kuyruk olmadı alem reklam vermek için ama başlamışken fikirlerimi yazayım dedim..

Sonuç olarak, sizde girdiğinizde bir reklamla karşılaşırsanız kaynağını benim de bilmediğimi bilin ve o reklamın oradan nasıl kaldırılacağı konusunda fikir verin diye paylaşayım dedim..

saygılar


gereksiz adam

9 yorum:

 1. evet cıktı reklam ve hıc hos degıl, en sevmedıgım seylerden benımde ozellıklede kişisel kategoride blog yazanlar ıcın cok gereksız.
  nasıl ve nerden geldı bılmıyorum ama hemen kurtulman gerek.

  YanıtlaSil
 2. Bloguna hakaret etme bence, reklama layık görmüşlerdir belki de.Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 3. gitmiş reklam, demek gecerken ugramıs sadece :))

  YanıtlaSil
 4. @'Berrin'

  yok geçerken uğramamış. Sorunun kaynağını buldum ve çözdüm de nasıl o hale geldi anlamış değilim hala..:))

  @sufi

  yok hakaret değilde.. ıııı.. ya reklam kötü bir şey değil de bu ve bunun gibi bloglar için gereksiz.

  YanıtlaSil
 5. Bende de çıkmadı reklam, çıksa da sorun etmezdim ama, günümüz gerçeği ne de olsa... Sınav konusuna yorum yazmaya fırsatım olmamıştı, sen her zaman en doğrusunu bilirsin... Öyledir hep, nasıl istersen öyle yap, sevgiler...

  YanıtlaSil
 6. @Sıradan bir sazan

  teşekkürler güven veren sözlerin için ama ben genelde hep yanlışını bilmişim ve uygulamışımdır ya da bana öyle geliyor..

  @pippi haşmet

  sanırım bir tek sende gözüküyor, sana özel bir durum olabilir mi?

  YanıtlaSil
 7. Belki sadece ilk girişte görüldü bilmiyorum. Şu an bende de yok.
  Geçmiş olsun.

  YanıtlaSil
 8. modemi kapatıp açtığında tekrar çıkıyordu. dün çözdüm sandığım sorunu az önce kesin çözdüm sanırım.. google yi ayağa kaldırdım o ara gerçi ama olsun.. bakalım nasıl geri dönecekler bana..:))

  YanıtlaSil