23 Nisan 2009

SİNÜZİT..

Başımı eğdikçe hayata, baş ağrılarım artıyor. Hayat sinüzit şeklinde kendini gösteren bir rahatsızlık mı acaba. Öyleyse kolayı var, yarın bi aktara gideyim...:)

Unutmadan; bugün 23 Nisan neşe doluyor insan.. ama sinüzitim hala benle..

GEREKSİZ YAZAR/23.04.2009

11 yorum:

 1. selamlar gereksiz yazar bloğuma uğradığınız için teşekküre derim daha çok acemiyim umarım ilerde sizin gibi deneyimli blogcu olabilirim:) bu arada çok geçmiş olsun umarım iyişleşirsiniz.

  YanıtlaSil
 2. @çatlak kiremit

  rica da deneyimli blogcu kim..:)

  @Sinirli Prenses

  diğer günde 25 nisan desem çok mu uzatmış olurum..:)

  YanıtlaSil
 3. bazı şifalı şeyler vardı ki ulaşılması zor yerlerde bulabilirdin ancak onu,bazı sinüzitler vardır ki kronikleşmiştir,ne aktar,ne doktor fayda eder sancılarına,kıvranırsın çırpınırsın beynini yoklayan,yüzünü sızlatan ağrılar içinde,avuçlarının arasına alırsın ellerini ve medet umarsın yalnızca sıcak olan avuçlarından ama bilirsin ki sıcak dediğin avuçlarına da hayat bırakmıştır o soğuk yüzünü senin sancılı yüzünden önce,baş ağrılarının nedeni hayat çözümsüz çözümün ise kronikleşmiş sinüzitle barışmaktı belkide sancılara ne kadar dayanabilirsen artık....

  YanıtlaSil
 4. hayattaki arızalarda aktarlara gidince geçiyosa bende gideyim bi koşu bari...
  geçmiş olsun ne diyim

  not:nickime taktın sen benim aaaaa,bozuluyorum ama...yok bi daha sana yorum falan:)

  YanıtlaSil
 5. Hayat sinüzit şeklinde kendini gösteren bir rahatsızlıksa ve ağrılar başını eğdikçe artıyorsa, BAŞINI EĞMEYECEKSİN :)

  YanıtlaSil
 6. @Kediye Kafa Atan Psikopat Fare

  ezilmiş bütün canlılara karşı zaafım var, kediye karşı bi acıma duygusudur bendeki.. kişisel değil.. aman yorumsuz bırkma..

  @münzevi

  yazının ana temasını bu oluşturuyor da hayat çok kindar yakanı bırakmaz, zorla eğer başını.. istanbul benden büyüksün ama seni yeneceğim söylemi, türk filmlerine has klasik repliklerden öteye geçmiyor ne yazık..

  YanıtlaSil
 7. O vakit istanbulu terk edeceksin.. bu da eski bir türk filmi klasiği ama bazen sana zarar veren sevgiliyi terk etmek işe yarayabiliyor :))

  YanıtlaSil
 8. @münzevi..

  ''istanbul benden büyük onla başa çıkamam.'' deyip oturacağım yerime belkide.. çek babam çek, efkar bizim sol yanımız olsun en arabeskinden..

  YanıtlaSil
 9. haha bende de var ne kötü bir histir, kafanı eğdikçe beyninin akacağı hissi :)

  YanıtlaSil